Nastaviť ako domovskú stránku

streda, 21 február - Dátum publikácie: 14-02-2018 rok

Ranking tabliet na chudnutie - Piperine forte - CAPSIPLEX - BIOPERINE

Zisti ktoré prvky sú najlepšie na trhu

Home Výrobca dočasne mimo prevádzky!

 • Miesto

  1

  Cena: 37 eur

  Objednaj teraz

  PIPERINE FORTE

  Hodnotenie redakcie:

  Opis:

  Najvyššia koncentrácia piperínu spomedzi všetkých dostupných preparátov dostupných na trhu. Veľmi dobrý pomer cena/ účinnosť výrobku. Užívanie prípravku vo forme malých kapsúl je jednoduché a komfortné. Neboli zistené žiadne vedľajšie účinky. Mesiac po ukončení liečby nedošlo k jojo efektu. Okrem viditeľného úbytku hmotnosti bolo pozorované výrazné zlepšenie kondície a koncentrácie. Je to nepochybne produkt číslo 1 na našom zozname.

  Výrobca:

  Stránka produktu:
  Piperine Forte
 • Miesto

  2

  Cena: 40 eur

  Objednaj teraz

  CAPSIPLEX

  Hodnotenie redakcie:

  Opis:

  Piperín vo výrobku len ako pomocná látka. Vysoká koncentrácia piperínu. Cena zodpovedá kvalite a účinnosti produktu. Spôsob dávkovania je rovnaký ako v prípade Piperine Forte - jedna malá kapsula na prehltnutie. Štandardné balenie, 30 kapsúl postačuje na mesačnú kúru. Jediným vedľajším účinkom bola výrazne znížená chuť do jedla. Počas 3 týždňov po ukončení kúry nedošlo k jojo efektu. Ďalší plus je výrazný nárast energie.

  Výrobca:
  Advanced Health Ltd.

 • Miesto

  3

  Cena: 30 eur

  Objednaj teraz

  BIOPERINE

  Hodnotenie redakcie:

  Opis:

  Cena je príliš vysoká v porovnaní s účinnosťou produktu. Balíček obsahuje 120 tabliet, ale počas kúry je potrebné užívať až 2 tablety denne. Je to dosť problematické. Po mesiaci užívania sa podarilo schudnúť 2,5 kg. V priebehu kúry boli pozorované vedľajšie účinky, ako nadúvanie a bolesti brucha. Výhodou použitia výrobku je, že nedošlo k jojo efektu. Za ďalšiu výhodu možno považovať, že užívanie preparátu zrýchľuje metabolizmus.

  Výrobca:
  Sabinsa Corporation

 • Miesto

  4

  Cena: 36 eur

  Objednaj teraz

  ULTRASLIM

  Hodnotenie redakcie:

  Opis:

  Jedná sa o viaczložkový preparát s relatívne nízkym obsahom piperínu. Výrobok je rozhodne predražený. Balíček obsahuje 60 kapsúl, ale počas kúry je potrebné užívať až 2 tablety denne, čo má vplyv na komfort používania (frekvencia dávkovania). Počas kúry sa odporúča fyzická aktivita. Pri nedodržaní tejto podmienky váha po 4 týždňoch ukázala len o 2 kg menej. 2 týždne po ukončení kúry sa stratené kilá vrátili, čiže došlo ku klasickému jojo efektu. Pozitívne je, že neboli zaznamenané žiadne vedľajšie účinky.

  Výrobca:
  Cashinpills

 • Miesto

  5

  Cena: 38 eur

  Objednaj teraz

  PINKSLIM

  Hodnotenie redakcie:

  Opis:

  Zloženie rôznych zložiek podporujúcich chudnutie. Najnižší obsah piperínu z testovaných výrobkov. Balíček obsahuje 120 tabliet za nízku cenu, ale ich účinnosť je bohužiaľ veľmi zanedbateľná. Po mesiaci používania sa podarilo schudnúť len 1,5 kg. Okrem toho, boli pozorované znepokujúce vedľajšie účinky, najmä gastrointestinálne príznaky (nevoľnosť, bolesti brucha). Výhodou je, že nedošlo k jojo efektu.

  Výrobca:
  FA Nutrition Pink Slim