Nastaviť ako domovskú stránku

streda, 24 január - Dátum publikácie: 22-01-2018 rok

Doplnky na chudnutie sú čoraz viac populárne!

Účinné chudnutie s piperínom

piepryna artykuł

Čierne korenie je často označované za čierny diamant z východu. Po stáročia je uznávaný za jedinečnú, štipľavú chuť. V poslednej dobe vedci zistili, že korenie má obrovský potenciál v boji proti obezite. Pozrite sa, ako Vám čierne korenie pomôže schudnúť bez jojo efektu.

PEKNÁ POSTAVA BEZ OBETÍ

Za vlastnosti spôsobujúce chudnutie je zodpovedný piperín. Táto silná látka stimuluje vylučovanie tráviacich štiav a urýchľuje látkovú výmenu. Preto používaním piperínu môžete spáliť kalórie bez zbytočnej námahy. Navyše piperín upravuje aj hospodárenie tela s cukrami. To vám dáva plnú kontrolu nad tým, čo a ako často jete. Pre všetkých gurmánov, ktorí majú problém skrotiť chuť k jedlu je to dobrá správa. Indickí vedci preukázali, že výťažok z korenia blokuje vznik nových tukových buniek. Z toho vyplýva, že diéty a cvičenie nie sú potrebné pre dosiahnutie štíhlej postavy.

PRIRODZENÁ REDUKCIA HMOTNOSTI

Získajte štíhlu postavu bez počítania kalórií s výťažkom čierneho korenia. Tvarovanie a spevnenie tela pomocou piperínu prebieha postupne, a výsledky sú trvalé. Racionálne spaľovanie tukov je to, čo odlišuje piperín od ostatných prostriedkov na chudnutie. Preto stále viac a viac kliník obezitológie využíva pri liečbe svojich pacientov tento extrakt. Treba mať však na pamäti, že účinnosť látky závisí od jej koncentrácie. Potvrdzujú to testy vykonané v Britskom výskumnom ústave. Ak chcete schudnúť rýchlo a efektívne, vyberte si vysoko koncentrovaný extrakt (60-90% piperínu). Na trhu je dostupný dokonca aj 95 percentný prípravok. Prípravok s takým vysokým obsahom tejto látky v súčasnej dobe ponúka na Slovensku iba jeden výrobca.

PIPERÍN - VÝŽIVOVÝ DOPLNOK PRE ŠPORTOVCOV

Extrakt čierneho korenia umožňuje získať pekne tvarované telo bez namáhania v posilňovni. Navyše piperín tvaruje tiež svalovú hmotu a zvyšuje odolnosť organizmu. To je dôvod, prečo ho často používajú športovci k zlepšeniu efektivity tréningu. Efektom používania extraktu je pružné telo bez celulitídy. V porovnaní s ostatnými doplnkami, piperín má prírodné, rýchlo stráviteľné zloženie. Oplatí sa vybrať prípravok s prírodným zložením, pretože len tak budete môcť získať vysnívanú postavu bez jojo efektu.

5 zložiek, ktoré Vám pomôžu schudnúť!

Ak chcete schudnúť, nemusíte vôbec hladovať . Naopak - časté konzumovanie malých dávok podporuje chudnutie. Je dôležité vedieť, čo by sa malo nachádzať na tanieri. Je to päť zložiek, vďaka ktorým zhodíš nadbytočné kilogramy bez hladoviek. Rýchlo a efektívne!


1. Čučoriedky a maliny

Lesné plody sú cenným zdrojom antioxidantov. Nenechaj sa odradiť ich sezónnosťou - stále viac a viac výrobcov ponúka mrazom sušené ovocie, ktoré nestráca svoju výživovú hodnotu a sú dostupné v obchodoch po celý rok. Môžeš si tiež urobiť zásoby konzerv a ovocných štiav, ktoré budeš mať po ruke celú zimu. Zvlášť cenné sú bobule Acai, rastúce v dažďových pralesoch Amazónie. Táto odroda čučoriedok sa na svete nazýva " urýchľovač chudnutia" a je skutočnou vitamínovou bombou.


2. Vajcia


Praženica, volské oko vajcia, plnené - v závislosti na preferovaní, môžeš si ich pripraviť tak, ako vám najviac chutia. Vajcia v akejkoľvek podobe podporujú štíhlu siluetu, a to predovšetkým vzhľadom k vysokému obsahu bielkovín. Vďaka nemu na dlhú dobu zostaneš sýta a nemáš pocit, že chceš ujedať medzi jedlami. Mimochodom, slepačie vajce obsahuje málo kalórií, takže nemusíte mať strach o ich spálenie. Okrem vajec, cenným zdrojom bielkovín, výhodným pri chudnutí je tiež obyčajný jogurt alebo tvaroh s nízkym obsahom tuku.


3. Vláknina


Vláknina je neoceniteľnou zložkou uľahčujúca chudnutie. V žalúdku sa napučí až 15 násobne a dá Vám pocit plnosti na veľmi dlhú dobu. Vďaka tomu nebudeš ujedať a udržanie si štíhlej postavy bude veľmi jednoduché. Rastlinná vláknina má oveľa viac výhod. Ovplyvňuje črevnú očistu z nestrávených zvyškov potravín, vďaka čomu Ťa ochráni pred nadúvaním a pomôže Ti udržať ploché bruško. Pravidelné odstraňovanie zabudnutých zvyškov Ti pomôže udržať zdravú a štíhlu postavu. Najviac vlákniny nájdeš v celozrnnom chlebe, slivkách, otrubách, ríbezliach, kokose a mandliach.


4. Ryby


makrela, pstruh, tuniak alebo sleď – to sú skutoční spojenci v boji s kilogramami. Ryby sú bohaté, prospešné pre telo, na Omega 3 mastné kyseliny, ktoré zabraňujú ochoreniu srdca, očí, posilňujú kardiovaskulárny systém, znižujú hladinu cholesterolu a urýchľujú metabolizmus. Mäso rýb (najmä dusené alebo údené) je nízkokalorické a sýte. Môžu byť perfektným občerstvením, môžu tiež byť vynikajúcim hlavným chodom - využite ich prospešné vlastností, aby ste schudli bez obetí.


5. Zelenina


Prítomnosť zeleniny v diéte každého človeka je rovnako dôležitá. Počas chudnutia spĺňa osobitnú úlohu, pretože poskytuje potrebnú výživnú hodnotu takmer bez žiadnych kalórií! K dosiahnutiu vysnívanej postavy sa mimoriadne dobre osvedčila zelená zelenina, ako je brokolica, čerstvá uhorka, hlávkový šalát a špenát. V prípade zeleniny máš obrovskú škálu možností. Môžeš jesť samostatne, alebo vytvoriť chutné a výživné, nízkokalorické šaláty.

Ako efektívne zrýchliť metabolizmus?


Rýchlosť trávenia má obrovský vplyv na našu postavu. Príroda neobdarila každého efektívnym a rýchlym metabolizmom, ale každý má šancu ho zrýchliť. Rýchlejšie trávenie pomáha udržť štíhlu postavu a zabraňuje hromadeniu prebytočných kalórií. Čo môžeš urobiť, aby sa tvoj metabolizmus zrýchlil?


Rýchly metabolizmus je schopnosť premeniť kalórie z jedla na teplo a vylúčiť ho von. Vďaka tomu sa kalórie neukladajú a nemenia sa na tukové tkanivo. Ľudia s prirodzene rýchlym metabolizmom sú chudý a často majú problémy s podváhou bez ohľadu na to, koľko jedia. Váš metabolizmus tiež môže pracovať na plné obrátky. Stačí dodržiavať niekoľko jednoduchých pravidiel.

Hýb sa!


Fyzická aktivita je schopná zrýchliť metabolizmus až o 75%, ak ste aktívny pravidelne. Preto je dôležité venovať aspoň pár minút denne cvičeniu. Netreba hneď bežať do posilňovne. Na začiatku stačí len obyčajná prechádzka alebo jazda na bicykli. Doma môžeš použiť švihadlo alebo hula hop obruče. Ráta sa akákoľvek forma fyzickej aktivity, aj keď najrýchlejšie účinky prináša aerobik.


o pitnom režime


Aby chudnutie bolo účinné, a metabolizmus efektívny - telo musí byť dobre hydratované. Odborníci na výživu odporúčajú, aby dospelí vypili aspoň 2 litre tekutín denne (vrátane čaju, džúsov, atď ..). Ak každý deň nepiješ toľko tekutín, začni tým, že postupne budeš zvyšovať ich dennú dávku. Keď začnete športovať, telo samo začne vyžadovať viac tekutín. Majte však na pamäti, že medzi doporučené 2 litre tekutín drvivú väčšinu musí tvoriť voda. (Džúsy a sladké nápoje nepomôžu k urýchleniu metabolizmu).


Siahni na pikantné


Pikantné korenie a pikantné potraviny obsahujú látky, ktoré sú schopné výrazne zvýšiť tempo metabolizmu. Je dôležité, aby si ich vlastnosti nevyužíval príliš často, pretože telo si môže zvyknúť na látky a efekt nebude tak viditeľný. Stačí, že čas od času si pridáš do jedla viac štiplavého korenia alebo chilli. Obsahujú chemické látky urýchľujúce metabolizmus a pomáhajú spáliť nadbytočné kalórie.


Jedz častejšie, ale menej


Ak chcete zachovať správnu rýchlosť metabolizmu je veľmi dôležité, aby ste jedli malé porcie v malých pravidelných intervaloch. Potom je metabolizmus nútený pracovať nepretržite, a strata hmotnosti je účinnejšia. Ak neješ raňajky, a potom sa niekoľko hodín "záchraňuješ" iba občerstvením a na koniec zješ dvojchodový obed - telo začne ukladať tuk a kalórie, obávajúc sa, že za okamih mu opäť drasticky obmedzíš stravovacie prídely. To nie je

Doplnky na chudnutie sú čoraz viac a viac populárnejšie!


Pomôcky pomáhajúce chudnutiu sa už niekoľko rokov tešia v našej krajine veľkej popularite. Skutočne pomáhajú zhodiť zbytočné kilogramy? Ako je to možné, že môžu nahradiť nudné fizycké cvičenia a nevyžadujú žiadnu diétu? Dozveď sa pravdu o výživových doplnkoch na chudnutie.


Doplnky alebo magické lektvary?


Keď už hovoríme o výživových doplnkoch stravy musíme si v prvom rade uvedomiť, čo sa skrýva pod sľubným názvom: doplnok pomáhajúci pri chudnutí. Doplnok, ako už názov napovedá, je správne vybraný doplnok stravy a nenahrádza vyváženú stravu. Do zloženie týchto doplnkov patria urýchľovače metabolizmu, byliny, rastlinné extrakty, výťažky z ovocia, zeleniny, korenín – záleží od proporcií a zloženia zložiek, ktoré majú silnejší alebo slabší účinok.


Aký je efekt výživových doplnkov?


Základnou funkciou prípravkov pomáhajúcich chudnutiu je urýchlenie prirodzených tráviacich procesov. Efektívny metabolizmus prispieva k rýchlejšiemu spaľovaniu tukov, čo sa v praxi premieta do straty nadbytočných kilogramov. Čím budeš využívať ľahšiu diétu pri užívaní výživového doplnku, tým skôr si všimneš výsledok. Doplnky na chudnutie tiež hrajú dôležitú úlohu v potlačení chuti do jedla, vďaka čomu sa znižuje chuť na nezdravé chuťovky. To je obzvlášť dôležité, keď sme citliví na sladkosti, ktoré môžu zničiť niekoľko dní alebo týždňov usilovnej diéty a obetovania sa.